fbpx

Operacioni antidrogë /Arrestohet shqiptari, kontrolli në shtëpi gjenden…

Screenshot_1-14.jpg

Një shqiptar është arrestuar gjatë një operacioni antidrogë në Athinë në Greqi. Gjatë kontrollit në dy banesa janë gjetur një sërë sendesh të paligjshme si 33.124 kg kanabis, kokainë, grusht hekuri metalik, makina, pistoletë dhe 5 celularë.Bashkë me shqiptarin 26-vjeçar janë arrestuar dhe 3 grekë, më të vjetër në moshë, kurse Policia e Athinës kontrollin e ushtroi në dy lagje, Pire dhe Keratsini.

 

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303