fbpx

Organizoi mitingun në Durrës, Rama shpërthen ndaj Bashës: Të rrezikosh…

Pak pasi Kryedemokrati Lulzim Basha organizoi mitingun në Durrës, ka ardhur dhe reagimi i Kryeministrit Edi Rama.

Ky i fundit thekson se kreu i PD po rrezikon jetën e qytetarëve shqiptare.

Në një postim në Twitter Rama shkruan:

“Të rrezikosh shëndetin dhe jetën e njerëzve për të luajtur një pllakë gramafoni!”.