Oriola nuk lë vend imagjinatës, pozon me të brendshme

Screenshot_5-19.jpg

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashu është e njohur për fotot e saj paksa ekstravagante.

Më së fundmi e kemi parë me një look ndryshe pasi ajo nga brune u kthye në bionde.

Ketë herë në storyt e saj në Instagram ajo ka hedhur foto nga seti i fundit fotografik.

Ajo ka veshur një palë të brendshme të markës  Blue BELLA, dhe duket një mrekulli

Me të brendshmet dhe e lidhur me një cope tyli të tejdukshëm ku dalin ne pah te gjitha format e saj i ka lënë pak vend imagjinatës por s’mund ta mohojmë që duket e mahnitshme

 

scroll to top