24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Orlando Bloomi dhuron unazën e fejesës, identike me atë të ish gruas

spot_img

Orlando Bloomi dhuron unazën e fejesës Kety Perry identike me atë të ish gruas

Kengetarja Katy Perry dhe aktori i famshëm Orlando Bloom janë fejuar ditën e Shën Valentinit dhe të gjithë i kanë sytë tek unaza me diamant në gishtin e saj.

Unaza e fejesës  është një dizajn me lule në formë diamanti, e cili bëri që disa fansa të vërejnë se sa e ngjashme është  me unazën e Miranda Kerr kur ajo u be e fejuara e Orlandos në 2010.

Unaza e Mirandës përmban diamante që kufizojnë një gur qendër dhe eshte një unaze prej ari. Katy gjithashtu ka një unazë  prej ari, por pa diamante. Dallimi kryesor midis tyre është se guri në qendër të unazës së Katye është në ngjyrë vjollcë Orlando dhe Miranda u martuan në vitin 2010 dhe u ndanë në vitin 2013.

Shikoni dy unazat për krahasim më poshtë.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat