fbpx

“Ose të na arrestojnë ne në studio, ose ata të qeverisë”

Analisti dhe gazetari i njohur Fatos Lubonja, duke komentuar megaskandalin për kompaninë Dunëell Haberman, e cila është fituese për rindërtimin e Unazës së Madhe, është shprehur se pas këtij skandali ka vetëm dy zgjidhje, ose arrestimin e të ftuarve në studio, ose ata të qeverisë.“

Ose të na arrestojnë ne në studio, ose ata të qeverisë. Mbas dokumentit është ajo no koment, flet vetë dokumenti.

Si kanë guxim që shkojnë deri këtu. Ke kapur policinë, gjithë i ke kapur, ja se ku të çojnë kur mungojnë kontrollet institucione ja si degjeneron një pushtet”, u shpreh Lubonja.

Lër një koment