fbpx

OSHEE: Shkozë dhe Farkë situatë e normalizuar, pa energji elektrike shkaku….

Screenshot_2-13-552x450.jpg

OSHEE njofton se situata në Shkozë dhe Farkë është normalizuar për shkak të rrëzimit të një peme ditën e sotme që la pa energji elektrike zonën.Sipas OSHEE, shtylla e dëmtuar u vendos dhe punimet u përfunduan pavarësisht motit të keq.

Vendoset shtylla e dëmtuar sot, pranë zonës së “banesave sociale”, #Shkozë Moti i keq me reshje shkaktoi rrëzimin e pemës mbi kabullin ABC TM, duke lë pa energji elektrike një pjesë të #Farkës Brigadat e #OSSH Njësia2 #Tiranë, edhe me kushte të vështira nga moti, realizoi përfundimin e punimeve dhe normalizimin e situatës

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303