15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

‘Pa diplomë dhe nuk di të shkruajë…’, Taulant Muka publikon CV-në zyrtare të Ramës

spot_img

Studiuesi Taulant Muka ka publikuar CV-në e Kryeministrit Edi Rama nga ku kuptohet se kreu i qeverisë është pa diplomë.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Muka thekson se Rama është një “ngelës” dhe se nuk di të shkruaj as një CV-së, duke iu referuar varfërisë së këtij dokumenti.

Postimi i plotë

Shpërndajeni!
Arsimi: Akademia e Arteve? CV Zyrtare e Kryeministrit vërteton që nuk ka diplomë! Nuk di të shkruaj as dhe një CV ?- NGELËS!
Linku: http://www.parlament.al/Files/cvAnetar/edirama_file_cv.pdf

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat