fbpx

Pajtohen Fifi dhe Tayna, lënë pas mëritë e vjetra

785-0-5c7d090810bf0.jpg

Prej disa vitesh, këngëtarja Fifi dhe reperja Tayna ka pasur një përplasje mes tyre. Gjithçka filloi në momentin kur Tayna mori më shumë sukses në skenën muzikore.

Vajzat kanë thumbuar shumë njëra-tjetrën, duke kaluar edhe në personale përmes postime në rrjete sociale.

Ndërsa sot ka ndodhur diçka e papritur, ku Fifi ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram paralajmërimin e projektit “Heroinat” që do të publikohet të dielën nga Tayna dhe Cricket.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303