fbpx

Pak ditë më parë ishtë bërë nënë, nderron jetë 34-vjeçarja shqiptare, në Itali

unnamed-5.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një grua shqiptare, e cila pak ditë më parë u bë nënë për herë të tretë. Mediat italiane bëjnë me dije se ka ndërruar jetë Hazbije Seferi Sinameta.34-vjeçarja rreth dy javë më parë kishte sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, ndërsa ka vdekur papritur nga një hemorragji cerebrale në Veneto të Italisë.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital, ku mjekët zbuluan se kishte pësuar hemoragji cerebrale.Gruaja shqiptare la pas një fëmijë 14 vjeçar, një 8 vjeç dhe foshnjen e porsalindur.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303