fbpx

Pak minuta para Eurovisionit, dalin fotot e para të Ronela Hajatit ja si duket këngëtarja shqiptare

280268555_5325506194183543_6000180972425931311_n-640x800.jpg

Hapja do të bëhet pikërisht nga këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati, e cila do të performojë këngën “Sekret”.

Edhe pak minuta na ndajnë nga fillimi i natës së parë të Eurovision 2022.

Vihet re që ajo është veshur e gjitha me rozë dhe do të shoqërohet nga katër djem balerinë dhe koreografia Klaudia Pepa.

Në fotot e para, Ronela duket shumë e qeshur dhe padyshim plot emocione.
Ndërkohë, më herët, artistja ka publikuar edhe mënyra se si do të mund të votohet për të dhe shtete nga të cilat mund të bëhet kjo.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303