21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Pak para martesës me Elgitin, Klea Huta mori vendimin pa kthim…

spot_img

Këngëtarët, Klea Huta dhe Elgit Doda kurorëzuan lidhjen e tyre disa vjeçare në një ceremoni private. Ata kanë realizuar një set special fotosh në Marok, dhe kanë vendosur t’i ndajnë dhe me ndjekësit e tyre në rrjete sociale, duke marrë urime pafund. Çifti kanë vendosur ta japin lajmin e celebrimit të dashurisë së tyre nëpërmjet rrjeteve sociale.

Por, ajo që bie në sy, në profilin e Klea Hutës është se që këngëtarja ka fshirë të gjitha postimet dhe kujtimet e vjetra në profilin e saj në Instagram, duke postuar vetëm fotot nga dasma, të realizuara në Marok.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat