fbpx

Paloka publikon videon: Rama, gati të luajë çdo skenar që të duket si lider botëror

paloka.jpg

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, është shprehur sot se kryeministri Edi Rama është i gatshëm të luajë cdo skenar, me qëllimin e vetëm për t’u dukur si lideri i madh botëror.

Paloka ka publikuar një video në Facebook dhe shkruan se Rama është si një kameleon që ndryshon qëndrim sa herë i duhet për interesin e tij.

“Atehere kur duhej te merrte masa urgjente per te perballuar perhapjen e virusit , sulmonte opoziten dhe median. Atehere kur duhej te ishte i qete ,perhapte panik tek qytetaret me vdekje e varre.

Eshte i gatshem te luaje cdo rol dhe cdo skenar me qellimin e vetem per t’u dukur si lideri i madh boteror. Ne vendin qe ka numrin me te ulet te testimeve dhe buxhetin me te vogel ne ndihme te qytetareve te prekur nga situata e corona virus. Shihni dhe gjykoni se si kameleoni Rama ndryshon qendrim sa here i duhet per interesin e vet👇” shkruan Paloka bashkëngjitur videos.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303