fbpx

Pamela Anderson i heq të gjitha, publikon foton nudo

Modelja bukuorshe Pamela Anderson, ka postuar një foto në llogarinë e saj në Instagram. 52-vjeçarja ka sfiduar sërish moshën dhe ka ndarë me fansat një foto ku duket mjaft joshëse.

Ajo është konsideruar gjithmonë një ikonë seksi dhee vërtetoi më së miri këtë gjë.

Modelja nuk mbante asgjë në trup vetëm një palë sandale, ndërsa pjesët intime i fshehu me duar.

View this post on Instagram

@santedoraziostudio Symbols, myth, love ❤️

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Ajo mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit, të cilët i lë pa fjalë me fizikun e saj.

/real-news.tv/