fbpx

Pamje nga brenda Infektivit/ Ja ç’po ndodh në spital, aty ku po mbahen pacientët me koronavirus

Qeveria ka vendosur të publikojë vetë disa pamje të ‘zgjedhura’ nga spitali infektiv dhe ai i sanatoriumit në Tiranë, ku ndodhen të shtruar shumica e pacientëve të prekur nga koronavirusi dhe që kanë shfaqur probleme shëndetësore.

Pamjet i ka përcjellë përmes një videoje Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila ka falenderuar mjekët në ditën botërore të shëndetësisë.