fbpx

Pamje të frikshme! Modelja e njohur sulomohet nga dy qen Pitbullë

24905436-8016905-A_pinup_and_her_pitbull_The_blonde_also_shared_this_image_with_h-m-105_1582065338875.jpg

Modelja e njohur e PlayBoy Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbulla dhe u shtrua direkt në spital.

Kjo ngjarje e frikshme ka ndodhur për shkak të xhelozisë së dy qenëve, njërin prej tyre sapo e kishte blerë. Qeni që e kishte prej shumë kohësh u bë xheloz që solli në shtëpi një qen tjetër dhe e ka sulmuar.

Advertisement

Mediat e huaja kanë raportuar se modelja rrezikonte të humbistë njërën dorë, pasi dy qentë e saj ia kanë masakruar. Nga fotot e publikuara shihet edhe gjendja e rënde e Elizabeth e cila mesa duket e paska paguar keq blerjen e një qeni të ri Pitbull.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303