fbpx

Pamje të rënda/ Gruaja futet në lokal dhe godet në kokë 26-vjeçaren, ndërron jetë, detajet shokuese

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1-6tqmcaz6vyxfb2m18bgy1pba624fosnkts0ucs9way0-1-6y2hanzarlbbfnn5x7qct2o318ilgzpmadh9v8zzujs.jpg

Një ngjarje tejet e rëndë është shënuar në Brazil ku një 26-vjeçare ka mbetur e vrarë në ambientet e lokalit teksa shoqërohet nga 6 persona të tjerë.

Një grua xheloze për burrin e saj, qëlloi për vdekje një 26-vjeçare vetëm se ajo ishte ulur pranë tij.

Sipas mediave të huaja, në video dallohet një tryezë prej 7 personash, në të cilën është ulur edhe burri i 31-vjeçare, Dayane Rafaella de Silva Rodrigues, pranë viktimës Djaiane Batista Barro.

Siç duket në pamje, gruaja i ka dhënë një goditje në kokë 26-vjeçares duke e lënëtë vdekur.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303