fbpx

Pamje të rënda! Modelja e ‘PlayBoy’ sulmohet nga dy Pitbullët e saj (Foto+18)

ef23cccb6f362520348dbb220df90420_L.jpg

Modelja e njohur e ‘PlayBoy’ Heather Elizabeth Parkhurst, është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull dhe si pasojë u shtrua menjëherë në spital.

Modelja tha se kjo ngjarje e frikshme mund të ketë ndodhur për shkak të xhelozisë së qenve, pasi njërin prej tyre sapo e kishte blerë.

Qeni që e kishte prej shumë kohësh u bë “xheloz” që solli në shtëpi një qen tjetër dhe e ka sulmuar.

Mediat e huaja kanë raportuar se modelja rrezikonte të humbistë njërën dorë, pasi dy qentë e saj ia kanë masakruar.

Nga fotot e publikuara shihet edhe gjendja e rëndë e Elizabeth.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303