fbpx

PAMJE TË TRISHTA/ Mes lotësh dhe të dëshpëruar, familjarët përkujtojnë viktimat e tërmetit

Screenshot_17.png

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit 2019, shoi 51 jetë njerëzish. Ndërkohë, sot ndodhemi fiks 1 vit nga tragjedia, ku familjet më të dëmtuara ishin familja Lala, Cara dhe Gregu në Thumanë.

Siç shihet edhe nga pamjet, familjarët shihen me lot në sy teksa përkujtojnë viktimat e tërmetit, konkretisht të afërmit e tyre.

Midis viktimave ishin dhe 10 fëmijë të moshave 2-10 vjeç.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303