fbpx

Pamela Anderson dhuron spektakël me kërcimin sensual

Screenshot_23-5.jpg

Pamela Anderson befason publikun. Mosha duket se është vetëm një shifër për 51-vjeçaren, pasi i ka befasuar të gjithë në një event në Këln të Gjermanisë.

Ish ylli i Baywatch është shfaqur duke performuar në një këcim të jashtëzakonshëm me balerinin 36-vjeçar Maxime Dereymez .

Dyshja shfaqen duke performuar në skena mjaft të nxehta, ndërsa bie në sy energjia e Anderson.   Ata morën duartrokitje nga publiku, ndërsa kjo nuk ishte Performnca e tyre e parë bashkë.

Aktorja dhe balerini më herët kanë marrë pjesë “Dancing with The Stars France”, ku u eleminuan në javën e 7-të.

9124458-6643809-image-a-12_1548760299001.jpg

9124720-6643809-image-a-28_1548761591925.jpg

9124722-6643809-image-m-27_1548761582664.jpg

 

9124462-6643809-image-m-33_1548761673917.jpg

9124456-6643809-All_in_the_details_The_Raw_Justice_actress_complemented_her_stun-m-37_1548761820039.jpg

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303