17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

‘Paralizohet’ procesi i numërimit të votave në këtë vend, zbulohet arsyeja

spot_img

“Është paralizuar’ procesi i numërimit të votave në Marqinet në Tiranë.

Bëhet me dije se në Marqinet që në orën 08:00 është pezulluar numërimi dhe ende nuk ka filluar dhe shkak mësohet se janë komisionerët të cilët nuk janë paraqitur në KZAZ nr.39.

Burime për media raportojnë se procesi i numërimit do të fillojë se shpejti.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat