fbpx

Parashikimi i motit, 3 Dhjetor

moti-sot-933x445.jpg

Vijon moti i qëndrueshëm, me kthjellime dhe vranësira të herëpashershme, më të dendura në rajonin jugor.

Pasditja do të vijojë në të njëjtat kushte.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes, por mesdita ruan vlera konstante duke luhatur vlerat ditore nga 1°C deri në 21°C.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *