28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Parashikimi i motit, 30 dhjetor 2018

spot_img

Kthjellimet dhe vranësirat e herë pas-herëshme dominojnë të gjithë territori, mët të dendura vranësirat paraqiten në zonat malore.

Pasditja dhe mbrëmnja do të vijoj në të njëjtat kushte atmosferike ku kthjellimet dhe vranësirat do të mbetet prezente.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të mbeten konstante në mëngjes, por mesdita sjellë rënie të tyre duke luhatur vlerat ekstremale nga -3°C në 14°C.

Era do fryjë mesatare  deri e fortë në det me shpejtësi 40-45 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 4 ballë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat