fbpx

Parashikimi i motit 8 nëntor 2019

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga reshjet e shiut dhe vranësirat. Temperaturat do të luhaten nga 4 gradë Celsius në 19 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 50 km/h në drejtimin jugor duke shkaktuar në det dallgëzim 4 ballë.