fbpx

Parashikimi i motit për sot, 28 prill 2019

moti-2-2-696x381-1.jpg

Dita e sotme do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash në zonat malore. Era do të  jetë  me drejtim  Veriperëndim  (NW) me shpejtësi 8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5  metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  8/19°C

Zonat e  ulëta   13/23°C

Zonat  bregdetare 11/23°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303