fbpx

Parashikimi i motit për sot, e diel, 17 nëntor 2019

Moti-2-2.jpg

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira në veriperëndim, ndërsa në verilindje do të ketë rreshje shiu.

Era do të intesifikohet me drejtim Verillindje (NE) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,5 deri në 2,5 metër në det të hapur.

Advertisement

Temperaturat do të vijojnë me rënie .

Temperaturat min dhe max:
Zonat malore 4/12°C
Zonat e ulëta 6/20°C
Zonat bregdetare 10/22°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303