fbpx

Parashutat Donald-Bora/ Mamaja e Beatrix reagon pas situatës së sikletshme

trix.png

Ditën e djeshme në shtëpinë e Big Brother kanë shkuar 3 parashuta ku në një prej tyre shkruhej Donald-Bora, pasi ditën e djeshme moderatorja Bora Zemani festonte datëlindjen.

Donaldi ka vendosur ta diskutojë këtë çështje me partneren e tij Beatrix Ramosaj, e cila ka vendosur t’i përgjigjet duke i thënë:

”Qetësohu se nuk ka asnjë gjë, për kokë të mamit. Unë të kam thënë është një gjë që e ke jetu edhe pjesë e jotja”.

Lidhur me këtë situatë ka reaguar edhe mamaja e Beatrix, e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video të vajzës së saj teksa shkruan: “Shpirti bardhë Triksa”. Videoja është montuar nga një ‘fanpage’ dhe ndërthuret me fjalët:

“Këto njerëz u bashkuan bashkë për t’u munduar të më japin fund. Por më lejoni të them, kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë.”

Në mbishkrimin e videos, Antigone shkruan:

“-Gjithmonë falini armiqtë, asgjë s’i mërzit më shumë… Trixa dhe fansat e Trixës Ju dua”

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303