fbpx

Parashutisti humb kontrollin, bie në bregdetin e Durrësit, rrezikon të mbytet

AB929BEB-B670-4E72-A543-5599E765328E.jpeg

Një parashutist ka humbur kontrollin ditën e sotme dhe për pasojë ka rënë në ujërat e detit Adriatik.

Mësohet se parashutisti ka rënë në bregdetin e Durrësit, duke trembur edhe pushuesit e tjerë dhe ka rrezikuar të mbytet.
Në ndihmë të parashutistit kanë shkuar pushues, të cilët kanë arritur që ta shpëtojnë. Ata e kanë nxjerrë nga uji dhe i kanë dhënë ndihmën e parë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303