Paris Hilton puth barkun e nënës shtatzënë

Screenshot_9-14.jpg

Miliarderja Paris Hilton vizitoi San Gregorio, një zonë në qytetin e Meksikës e prekur nga tërmeti shkatërrues i një viti më parë. Hilton dhuroi 350 mijë dollarë për rindërtimin e qytetit dhe shpërndau shumë dhurata për personat e mbijetuar nga kjo tragjedi.

Mirëpo, ajo që tërhoqi vëmendjen ishte gjesti fisnik i 37-vjeçares. Ajo u ul për t’i puthur barkun një gruaje shtatzënë. Ky veprim i një prej vajza më të pasura në botë ka marrë mjaft komente pozitive. Tërmeti në Puebla ishte një prej më të rëndëve në historinë e Meksikës, nga i cili mbetën të vdekur 370 persona.

Paris kneels in front of a Mexican earthquake survivor - holding one of her name-branded cushions - after kissing her baby bump 

The socialite also struck poses alongside survivors who have been living in temporary housing since theirs were destroyed in the disaster more than a year ago 

In one bizarre moment, the 37-year-old knelt down to kiss the stomach of a pregnant woman

The reality TV star also made a donation of $350,000 to help rebuild housing in Mexico City, which was hardest hit by the quake

Flanked by security, the millionaire heiress signed boxes of her merchandise for survivors of the quake which killed 370 and injured more than 6,000

scroll to top