fbpx

‘Parti Enver, jemi gati kurdoherë’/ Albin Kurti vihet në pozitë të vështirë në mes të aeroportit

Një qytetar ka vënë në siklet kryeministrin e ardhshëm të Kosovës, Albin Kurtin me një veprim të pazakonshëm.

“Parti Enver, jemi gati kurdoherë”, kanë qenë fjalët e tij pranë Kurtit.

Kurti i sikletosur vetëm e shikon dhe i buzëqesh, mirëpo nuk bën asnjë deklaratë në lidhje me veprimin  qytetarit.

Më pas, qytetari bën simbolin e shqiponjës para tij.

Gjithsesi për një personalitet të lartë të politikës të lëvizë i vetëm në ambiente publike, situata të tilla janë të zakonshme t’i ndodhin.

Cfar' sikleti…Avlodht shtyhi pak pi pajaqalles

Geplaatst door Valon Maloku op Vrijdag 15 november 2019