fbpx

Partizani ngec, përfiton Kukësi

luftetari-partizani.jpg

Kanë përfunduar edhe dy takimet e fundit të javës së 18 të Kampionatit Kombëtar të Futbollit.  Partizani u ndal nga Luftëtari në Gjirokastër në barazim, me rezultatin 1-1.

Nga kjo përfitoi Kukësi i cili mposhti 2-0 Kastriotin në stadiumin “Elbasan Arena”.

Kukësi ngjitet në vendin e dytë të renditjes me 34 pikë, vetëm 3 më pak se Partizani kryesues dhe një më tepër se Teuta që e mbyll gjysmën e parë të sezonit në vendin e tretë. /Real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *