Pas 5 të vdekurve në koncert, Dhurata Dora shpërndan një tjetër lajm të keq

Këngëtarja shqiptare Dhurata Dora është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë pas vdekjes së 5 fansave në koncertin e përbashkët me këngëtarin Soolking në Algjeri dy ditë më parë.

Ditën e sotme, ajo ka humbur gjyshen e saj. Këngëtarja shprehu dhimbjen e saj në ‘’Instagram’’.

5 fansat humbën jetën në koncertin e dy ditëve më parë në Algjer, kur skena u shemb dhe u zuri poshtë.