fbpx

Pas 7 viteve martesë këngëtarja e famshme i jep fund, firmos divorcin

singer-kelly-clarkson-and-brandon-blackstock-attend-the-news-photo-161408450-1556555291.jpg

Këngëtarja e njohur Kelly Clarkson dhe partneri i saj, Brandon Blackstok po i japin fund martesës së tyre pas 7 vitesh së bashku.

Burime për të huajën “The Blast” kanë treguar se 38-vjeçarja Clarkson ka firmosur letrat e divorcit nga partneri dhe duket se nuk ka më kthim pas.

Këngëtarja dhe Blackstock janë prindër të dy fëmijëve, 5-vjeçares River Rose dhe 4-vjeçarit Remington Alexander.

Blackstock është gjithashtu baba i dy fëmijëve të tjerë nga martesa e tij e parë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303