20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Pas konfliktit me Antonelën, Atdheu thyen heshtjen njëherë e përgjithmonë: Ajo ndryshon kur është në emision

spot_img

Atdheu foli për “Prive” edhe për zënkat që pati me Antonelën. Ai tha se ajo është mjaft e mirë dhe pozitive jashtë ndërsa në emision ndryshon personalitet.

“Unë nuk doja t’i nxirrja të palarat Antonelës se nëse e njeh atë jashtë emisionit është shumë vajzë e mirë. Por kur futet në emision i ndryshon personaliteti komplet nuk e di se çfarë ndodh me të. Jashtë emisionit Antonela është në gjendje të të falë zemrën, si person është i mirë”, tha Atdheu.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat