fbpx

Pas lajmeve të ndarjes nga Blero Muharremi, Afrona Dika thyen heshtjen në rrjetet sociale

afrona-dika-blero1.png

Përveç ndarjes nga partneri i saj Blero Muharreim, Afrona Dika është përballur kohët e fundit edhe me sulmet kibernetike në llogarinë e saj në Instagram.

Së fundmi duket se ajo ka arritur ta rimarrë llogarinë e saj, ndërsa ka thyer heshtjen në rrjetet sociale duke publikuar një foto.

Afrona ka ndarë një pozë sensuale në rrjete sociale ku përshëndet ndjekësit duke shmangur detajet nga jeta private.
“Përshëndetje botë”– shkruan ajo krahas fotos ku shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe me një gotë në dorë. Ndërkohë ajo ende nuk ka bërë një reagim të qartë lidhur me lajmet e ndarjes nga këngëtari Blero Muharremi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303