fbpx

Pas lidhjes me Pamela Anderson, futbollisti i njohur kapet mat me prezantuesen britanike

Screenshot_4-7.jpg

Në karrierën e tij ka luajtur si mbrojtës, por ish futbollisti i Milanit Adil Rami po konfirmohet gjithnjë e më shumë si një “bomber” i vërtetë në jetën private.

Kanë kaluar vetëm pak muaj që nga koha kur ai i dha fund lidhjes dy vjeçare me yllin amerikan të kinemasë Pamela Anderson dhe menjëherë ka arritur të bëjë për vete një tjetër personazh të ekranit.

11-8 12-3 13-4 Screenshot_4
<
>

Bëhet fjalë për britaniken Chloe Sims, e cila ka treguar për “Daily Mail” se ka mbetur e befasuar nga xhentilesa e Adil Rami dhe se shumë shpejt do të takohen sërish bashkë për të kaluar disa kohë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303