23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Pas LSI, një tjetër kandidat nga radhët e PD

spot_img

Pas betimit të 3 deputetëve nga radhët e LSI ditën e sotme, mësohet se një tjetër kandidat ka pranuar mandatin e deputetit nga Partia Demokratike.

Ai është pikërisht Arben Elezi, i cili është kandidat nga radhët e PD për qarkun e Elbasanit.

Elezi ka dorëzuar formularin pranë KQZ, ku së shpejti pritet të jetë pjesë e opozitën në Parlament.

Ndërkohë, 3 deputetët e betuar ditën e sotme ishin pikërisht Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Enada Koçiraj./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat