fbpx

Pas masave të forta tek tregu në Kombinat, ja ku zbarkoi ushtria

79f7f3fa00375c63173cbf40b73a1b3e_L.jpg

Pas tregut të Kombinatit, janë shtuar shumë masat edhe te Pazari i Ri.

Ushtria është vendosur edhe në zonën e Pazarit të Ri në Tiranë për të garantuar se qytetarët e ruajnë distancën teksa bëjnë pazaret.

Kujtojmë se edhe në zonën e Kombinatit tregu është i rrethuar dhe është nën mbikqyrjen e Policisë dhe Ushtrisë.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303