fbpx

Pas modeles italiane, Robert Berisha i propozon publikisht për fejesë deputetes shqiptare (Foto)

robert.jpg

Aktorja e njohur shqiptare dhe së fundmi deputetja, Adriana Matoshin ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto, ku ka marrë shumë komente dhe një prej tyre që ka tërhequr jo pak vëmendje, ka qenë dhe ai i këngëtarit Robert Berisha. Ky i fundit, i ka shkruar Matoshit: “Më fal, a po fejohemi?.

Me siguri dyshja janë miq shumë të mirë dhe ky koment është vetëm një shaka. Pak ditë më parë, Roberti u komentua dhe për një lidhje të mundshme me modelen italiane Maria Bove, e cila ka postuar një video duke u puthur me Robertin.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303