fbpx

Pas ndarjes, Cheryl fton për krishtlindje Liam Payne

5e1d1a66ef7463c47a9cd171a12615ce.jpg

Këngëtarja e njohur Cheryl Cole dhe këngëtari i ri Liam Payne 5 muaj më parë njoftuan për ndarjen e tyre.

Cheryl dhe Liam u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2017.

Këngëtarja me sa duket mban marrëdhënie të mira me babain e djalit të saj, e duket se në këto ditë festash ajo ka preferuar që ata të qëndrojnë së bashku.

Advertisement

Sipas “Close Magazine”, këngëtarja ka dëshiruar që Liam ti qëndrojë afër të birit, dhe kështu ajo e ka ftuar atë për Krishtlindje në familje.

Burimi:Close Magazine

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *