fbpx

Pas ndarjes, Fjolla Morina ironizon keq ish- bashkëshortin: Kurrë mos qani për…

fjolla.jpg

Pas probleme ligjore ku është përfshirë, këngëtarja e njohur Fjolla Morina është përfolur shumë së fundmi për ndarjen me Fisnik Sylën.

Së fundmi, e ftuar në emisionin “Madam” në Kosovë, këngëtarja ndau me të gjithë publikun detaje nga jeta e saj sentimentale dhe profesionale, ku ndër të tjera, bëri me dije lajmin që do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Lidhur me jetën e saj private dhe statusin e saj aktual Fjolla ka treguar se tani që është ‘single’ ndihet më e lumtur. Ajo nuk la pa thumbuar edhe ish-bashkëshortin e saj, duke “këshilluar” të gjithë të mos mërziten nëse ndahen nga nja tradhtar.

“Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrues”– ka thënë ajo, duke na lënë të kuptojmë që mund të jetë një ‘diss’ për Fisnik Sylën.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303