fbpx

Pas rënies drastike në peshë, Fifi kthehet në një super bionde që nuk do e njihni

fifi-new.jpg

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, e njohur me emrin e saj skenik Fifi ka pësuar një tjetër ndryshim në pamjen e saj.

Pas rënies drastike në peshë, Fifi ka vendosur të guxojë me flokët duke u kthyer në një super bionde.

Fifi ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në rrjetin social instagram:

Fifi shfaqet me flokë të gjatë bjond dhe një kapele rozë mbi kokë.

I shkojnë apo jo?

 

Real News

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303