fbpx

Pas suksesit me ‘Panorama’, Ardian Bujupi ka gati surprizën e radhës

panorama-1.jpg

Ardian Bujupi është padiskutim këngëtari që ka korrur shumë sukses këtë verë me këngën ‘Panorama’ në bashkëpunim me Xhensila Myrtezajn.

Mirëpo, ai nuk di të ndalet.

Së fundmi, Ardiani ka bërë me dije se ka gati projektin e tij më të ri, të titulluar ‘Reggaeton’.

Në videon e publikuar shohim këngëtarin teksa kërcen nën ritmet e muzikës dhe balerinët që nuk i rezistojnë këngës ritmike.

Ndërkohë në jemi në pritje të këngës më të re nga Ardian Bujupi!

View this post on Instagram

Der Sommer geht weiter 🕺🏻 wer wartet auf REGEATTON diesen Freitag um 0:00 Uhr??????? 👇🏽 tagt zwei Freunde

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303