fbpx

Pas “zhdukjes” së Feros, Arbenita tregon se ç’bën për të mos menduar për reperin

fero-1.jpg

Pas largimit të Feros nga Instagrami si dhe aludimeve se çifti është ndarë, ka reaguar modelja bukuroshe Arbenita Ismajli.

Në një postim në InstaStory, modelja ka treguar se po përpiqet të mbushë kohën e saj, në mënyrë që të mos mendojë për Feron.

“Qëndro aq e zënë, sa të mos kesh kohë për të qenë e mërzitur.”-kështu thuhet në Instastoryn e saj.

Advertisement

Vallë janë këto fjalë për Feron? Mbetet për tu parë se çdo ndodhë më tej me marrëdhënien e tyre.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303