Pasi Duami erdhi në jetë, Ameli e pret me dhuratën e ëmbël

Ditën e djeshme, çifti i dashur i showbiz-it, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj njoftuan se ishin bërë prindër për herë të parë. Ata sollën në jetë vogëlushin, të cilin vendosën ta quajnë Duam. Ndërsa mëngjesin e sotëm Ameli ka shkuar të vizitojë vëllain e saj të porsalindur për t’i uruar mirëseardhjen në jetë, me një tollumbac ngjyrë blu. “Me shumë dashuri motra jote Ameli”, shkruhet në të.

“Mirëmëngjes botë! Mbusha një ditë! Mëngjesin e tij të parë Duami u zgjua i qetë, i buzëqeshur dhe i përkëdhelur nga dashuria që e rrethon”, shkruan Miriami duke ju referuar pa dyshim edhe dashurisë që vjen nga e vogla Ameli, e cila duhet të jetë mjaft elumtur për vëllain e saj të vogël.