fbpx

Pasi u rrëzua keq nga skena, Lady Gaga përfundon në spital

Disa ditë më parë në rrjet u bë virale video ku këngëtarja e famshme, Lady Gaga ishte në krahët e një fansi të saj kur ai humbi ekuilibrin dhe në mënyrë epike u rrëzuan të dy nga skena.

Si rrjedhojë, Gaga u detyrua të skanonte me rreze x komplet trupin e saj pasi lartësia nga e cila ra ishte thuajse 2 metra nga toka.

Ylli 33 vjeçar, emri i vërtetë i së cilës është, Stefani Germanotta, vendosi gishtin e madh dhe gishtin tregues së bashku në një skanim me rreze X, për t’ju treguar fansave me humor se është në rregull e se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

/real-news.tv/