fbpx

Patrisi humbi mamanë, Tuna reagim të ndjerë: Ndjehem e pikëlluar, do kujdesem që t’ia mbaj të freskëta kujtimet….

tuna.png

Ditën e sotme u nda nga jeta nëna e vëllezërve Berisha, Robert dhe Patris. Në një kohë kur në media u komentua shumë lajmi për ndarjen mes Patrisit dhe këngëtares së njohur Tuna, kjo e fundit ka reaguar sot për ndarjen nga jeta të ish-vjehrrës së saj.

Sejdiu publikoi një fotografi të të ndjerës, ku shihet Patrisi dhe Tiani, kurse në mbishkrim ajo emocion me dedikimin që bëri.

“Sot ndjehem e pikëlluar. Tiani humbi nënën që e deshi aq shumë. Do të kujdesem t’ia mbaj të freskëta kujtimet për gjyshen e tij. Përjetësisht në zemrat tona”, është shprehur ajo.

E ndjera ishte njëherësh edhe ish-vjehrra e dy këngëtareve të njohura të skenës, Tuna Sejdi dhe Nora Istrefi.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303