PD do të djegë mandatet, reagimi i parë kryetares së LSI

Ka ardhur edhe reagimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, pas deklaratës së Lulzim Bashës së Partia Demokratike do të djegë mandatet e deputetëve.

“Beteja kundër Ramës dhe bandave të krimit vazhdon. Nuk ka parë asgjë akoma!”, ka shkruar Kryemadhi në rrjetin social Facebook. /real-news.tv/