fbpx

PD publikon videon: Ja si Veliaj ofendon qytetarët

b5c2ffce1c33e7e4d85733e351d5bb80_XL.jpg

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa edhe ditën e sotme ka publikuar një video, ku ka denoncuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Në videon e publikuar nga Zhupa, sipas saj duket qartë se si Veliaj poshtëron dhe ofendon qytetarët që i besuan dhe i dhanë votën për Bashkinë e Tiranës.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje