fbpx

PD thirrje të fortë Erion Veliajt: Boll tallje me qytetarët që nga halli denoncojnë…

basha-veliaj-1024x512.jpg

Partia Demokratike  ka bërë një postim së fundmi në rrjete sociale. Në postim i bëhet një thirje e fortë Bashkisë së Tiranës, institucion të cilit i kërkojnë që të përfshijnë në programin e rindërtimit familjen e Riza Shaban Nozollin.

POSTIMI I PARTISË DEMOKRATIKE:

Rizai u detyrua nga balta e Bashkisë Tiranë të merrte një certifikatë personale sot që të dukej qartë atësia që ai nuk është Riza Riza Nozlli.Futeni në programin e rindërtimit Riza Shaban Nozllin që i është shkatërruar shtëpia dhe lërini mashtrimet nëpër rrjete sociale me Riza të tjerë.Boll tallje me qytetarët që nga halli denoncojnë braktisjen e shtetit dhe skanë ndonjë dëshirë të dalin të tregojnë vuajtjet dhe pamundësitë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303