fbpx

Pë*dhunohet 3-vjeçarja, familja e gjen në tualet pa ndjenja dhe të gjakosur, detajet tronditëse…

per.jpg

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Greqi në ishullin e Lesvos, ku një vajzë 3-vjeçare afgane është sulmuar seksualisht.

Sipas ERT, vajza që i përket një çifti azilkërkuesish afganë u gjet pa ndjenja dhe e gjakosur në një tualet.

Prej kohësh ajo dhe familja e saj qëndronin në kampin e ri në Kara Tepe pasi ai i Mytiline u shkrumbua.

Mjekët që kanë ekzaminuar fillimisht në spital 3-vjeçaren kanë dyshime të forta se shenjat e dhunimit në trupin e të miturës vijnë pikërisht prej një sulmi seksual.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303